خانه / شبکه های کامپیوتری / نمونه سوالات نتورک پلاس – قابل مطالعه برای کلیه آزمون های استخدامی

نمونه سوالات نتورک پلاس – قابل مطالعه برای کلیه آزمون های استخدامی

بیش از یکصد سوال تستی نتورک پلاس . مناسب برای انواع آزمونهای استخدامی و دانشگاهی و فنی وحرفه ای  .
نمونه سوالات نتورک پلاس (+Network). بیش از یکصد سوال تستی مناسب برای انواع آزمونها (استخدامی، فنی و حرفه ای و …).سفارش ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱

سوالات نتورک پلاس همواره بخش مهمی از سوالات فن آوری اطلاعات (کامپیوتر و IT) آزمون های استخدامی در کشور می باشد. توانایی پاسخ گویی این بخش از سوالات، همواره در مراحل بعدی اعم از مصاحبه و گزینش نیز موثر می باشد. در نتیجه کسب درصد بالاتر در این بخش بسیار کمک کننده و مهم می باشد.

آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی کشور ، آزمون مهم و اصلی جهت استخدام نیروهای پیمانی و رسمی در وزارت خانه های متبوعه می باشند.  این آزمون های استخدامی  شامل دفترچه سوالات عمومی و دفترچه سوالات اختصاصی می باشد.

مواد آزمون عمومی شامل فناوری اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی، هوش و توانمندی های عمومی می باشد.

حتما ببینید

دوره مهندسی مایکروسافت

تخصص یک مهندس مایکروسافت در طراحی، برنامه‌ریزی، هدایت و اشکال‌یابی شبکه‌های کامپیوتری مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوزسرور است. یک مهندس سیستمهای مایکروسافت می‌بایست تمامی زیرساختهای لازمه برای ایجاد یک شبکهٔ رایانه‌ای را بداند و با توجه به نیازهای شرکت متبوع بهترین راه حل را برای بهینه‌کردن امور در اختیار آن شرکت قراردهد. علاقمندان ، سازمانها و شرکتها می توانند برای شرکت در دوره مهندسی مایکروسافت 2019 با شماره 09365803001 تماس حاصل نمایند.فعلا قیمت ها در سال 1400 افزایش نیافته اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *