خانه / شبکه های کامپیوتری / دوره CCNA . فرصت ویژه جهت یادگیری بطور غیر حضوری وآنلاین.

دوره CCNA . فرصت ویژه جهت یادگیری بطور غیر حضوری وآنلاین.

بعد از آشنایی با مفاهیم پایه و اولیه در دوره CCNA و همین طور به دست آوردن توانایی های پبکربندی روتر ها و سوئیچ های سیسکو در مقایس های شبکه های کوچک و متوسط ، در ادامه می بایست وارد بحث تخصصی و حرفه ایی کارکردن با تجهیزات سوئیچ های شرکت سیسکو در مقایس کاری شبکه های بزرک شوید.

دوره CCNA – فرصت استثنایی با تخفیف ویژه – غیر حضوری – مدت ۶۰ ساعت – شروع قطعی هفته چهارم فروردین ۱۴۰۰

دوره راهکارهای سیسکو CCNA ، طیف گسترده ای از دانش مقدماتی شبکه برای کلیه مشاغل حوزه های IT را در قالب آموزش نحوه نصب، پیکربندی تجهیزات  شبکه مانند سوئیچ ها، روترها را شامل می شود. این دوره، آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون جدید ۲۰۰-۳۰۱ Cisco® Certified Network Associate (CCNA)  برای کسب مدرک CCNA که از تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۰ در دسترس می باشد، محسوب می شود.


حتما ببینید

دوره مهندسی مایکروسافت

تخصص یک مهندس مایکروسافت در طراحی، برنامه‌ریزی، هدایت و اشکال‌یابی شبکه‌های کامپیوتری مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوزسرور است. یک مهندس سیستمهای مایکروسافت می‌بایست تمامی زیرساختهای لازمه برای ایجاد یک شبکهٔ رایانه‌ای را بداند و با توجه به نیازهای شرکت متبوع بهترین راه حل را برای بهینه‌کردن امور در اختیار آن شرکت قراردهد. علاقمندان ، سازمانها و شرکتها می توانند برای شرکت در دوره مهندسی مایکروسافت 2019 با شماره 09365803001 تماس حاصل نمایند.فعلا قیمت ها در سال 1400 افزایش نیافته اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *