خانه / سیسکو / دوره های مهندسی شبکه

دوره های مهندسی شبکه

یکی از نگرانی های اصلی دانشجویان عدم یافتن شغل مرتبط پس از دریافت مدارک دانشگاهی است.با توجه به رویکرد آکادمیک دانشگاه ها فرصت کافی برای آموزش مهارتهای مرتبط با رشته های دانشگاهی وجود ندارد.پس برای جذب سریعتر در بازار کار بهتر است دانشجویان  مهارت های  مرتبط با رشته دانشگاهی را بیاموزند.

رشته های فناوری اطلاعات، کامپیوتر، برق و الکترونیک نیازمند گذراندن مهارت های مرتبط با رشته خود هستند.فارغ التحصیلان این رشته ها اغلب در مراکز انفورماتیک و فناوری اطلاعات جذب می شوند.در چنین مراکزی اصلی ترین وظیفه کارکنان ارائه خدمات در سطح سرویس و زیر ساخت است.در سطح سرویس می توان به مهارتهای برنامه نویسی و شبکه  و در سطح زیر ساخت می توان به مهارتهای شبکه اشاره نمود.

مهارت های شبکه  و فناوری اطلاعات.توصیه می شود دانشجویان و کارشناسان فناوری اطلاعات  براساس علاقه  دوره های تخصصی را آموزش ببینند.
مهارت های فناوری اطلاعات.توصیه می شود دانشجویان و کارشناسان فناوری اطلاعات براساس علاقه دوره های تخصصی را آموزش ببینند. آموزش دوره های CCNA و MCSA و نتورک پلاس به عنوان پیشنیاز و ضروری می باشند.آموزشگاه پگاه نو آمادگی برگزاری تمامی دوره های فوق را دارد.

حتما ببینید

ویندزو آژور

ویندوز آژور

مایکروسافت آژور، یک سرویس ابری است که توسط مایکروسافت برای تولید، تست، استقرار و مدیریت برنامه های کاربردی و خدمات از طریق مراکز داده مایکروسافت ایجاد شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *