خانه / شبکه های کامپیوتری / کتاب الکترونیکی آموزش ویندوز سرور ۲۰۱۶

کتاب الکترونیکی آموزش ویندوز سرور ۲۰۱۶

 کتاب الکترونیکی آموزش ویندوز سرور 2016  کاملترین مرجع آموزش ویندوز سرور 2016 به زبان فارسی است که با   رویکرد   عملی به بررسی ویندوز سرور و سرویسهای کاربردی آن می پردازد. در این کتاب  مباحث و سرویسهای شبکه به زبانی ساده   به صورت گام به گام و کاملا عملی، بر اساس راهکارهای ویندوز سرور  بیان شده اند.
کتاب الکترونیکی آموزش ویندوز سرور ۲۰۱۶ کاملترین مرجع آموزش ویندوز سرور ۲۰۱۶ به زبان فارسی است که با رویکرد عملی به بررسی ویندوز سرور و سرویسهای کاربردی آن می پردازد. در این کتاب مباحث و سرویسهای شبکه به زبانی ساده به صورت گام به گام و کاملا عملی، بر اساس راهکارهای ویندوز سرور بیان شده اند.

حتما ببینید

دوره مهندسی مایکروسافت

تخصص یک مهندس مایکروسافت در طراحی، برنامه‌ریزی، هدایت و اشکال‌یابی شبکه‌های کامپیوتری مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوزسرور است. یک مهندس سیستمهای مایکروسافت می‌بایست تمامی زیرساختهای لازمه برای ایجاد یک شبکهٔ رایانه‌ای را بداند و با توجه به نیازهای شرکت متبوع بهترین راه حل را برای بهینه‌کردن امور در اختیار آن شرکت قراردهد. علاقمندان ، سازمانها و شرکتها می توانند برای شرکت در دوره مهندسی مایکروسافت 2019 با شماره 09365803001 تماس حاصل نمایند.فعلا قیمت ها در سال 1400 افزایش نیافته اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *