CompTIA +Networkآموزش شبکهجزوات آموزشی شبکه

جزوات آموزشی شبکه

جزوات آموزشی شبکه

مطالع جزوه های آموزشی همواره  روشی برای  مرور  مطالب مهم درسی و علمی می باشند. در مجموعه جزوات آموزشی سعی کرده ام  تمامی  نکات کلیدی و مهم آموزشی را به زبان ساده  به همراه تصاویر مرتبط و بر مبنای سناربو های آموزشی  تدوین و نگارش نمایم. لذا پیشنهاد می کنم ازاین  فرصت ویژه برای  تهیه  جزوات آموزشی شبکه ،در حوزه های نتورک پلاس، امنیت، MCSA ، CCNA  و ویندوز سرور ۲۰۱۹ ، استفاده کنید. همچنین فیلم های آموزشی دوره های  تخصصی شبکه با قیمت مناسب آماده ارسال به دانشجویان و کارشناسان شبکه  هستند.

جزوات آموزشی شبکه
جزوات آموزشی شبکه در مهارت های نتورک پلاس و امنیت و سیسکو و ویندوز سرور
مهارتقیمت (تومان)سایز وتعداد صفحهتوضیحاتنمونه
+CompTIA Network80000بیش از 100 صفحه A5استاندارد N10-008
نتورک_پلاس
+CompTIA Security100000بیش از 100 صفحه A5استاندارد SY0-601سکیورتی_پلاس
Windows Server 2016500000بیش از 500 صفحه A4آموزش عملی MCSA2016ویندوز_سرور_2016
Windows 1050000بیش از 100 صفحه A5استاندراد Exam 70-698ویندوز10
CCNA R&S100000بیش از 160 صفحه A4 استاندارد Exam 200-301 سیسکو

نمونه ای از جزوه امنیت شبکه 


انگیزه های حملات سایبری

  • اخلال در تجارت و کسب و کار
  • سرقت اطلاعات
  • دستکاری داده ها
  • ایجاد ترس و هرج و مرج با اختلال در زیر ساخت های حیاتی
  • باج خواهی و انتقام
  • دسترسی به اطلاعات نظامی

هکر و انواع  آن

این اصطلاح  اولین بار در اواسط دهه ۶۰ میلادی به کار رفت و معنای آن برنامه نویسی بود که کدهای کامپیوتری را بیل میزد.برای این نوع افراد از نامهای مختلفی مانند هکر، مجرم سایبری و غیره نیز استفاده می کنند.اما اصطلاح پذیرفته شده در بیشتر محافل امنیتی، هکر است. هکرها افراد با استعدادی  هستند که از بررسی سیستم های برنامه پذیر و بهبود  قابلیتهای آن لذت می برند، بر خلاف کاربران عادی که تنها در آن حد که لازم است می آموزند.ویژگی مشترک اغلب  آنها حس کنجکاوی فوق العاده ، پشتکار ، صبر ، دانش  شبکه ای و برنامه نویسی و به کارگیری حرفه ای ابزارها است.با رشد شبکه های کامپیوتری  هکربه کسی اطلاق شد که از کامپیوتر برای کاوش در شبکه هایی استفاده می کند که به آنها تعلق ندارد.


 

همیشه  نمونه سوالات  شبکه ،  سوالات نتورک پلاس و فیلم های آموزشی راه گشای  تمامی دانشجویان و کارشناسان برای موفقیت در آزمون های استخدامی بوده اند.مربیان با تجربه  آموزشگاه پگاه نو، به طور مستمر اقدام به  تهیه  مجموعه های آموزشی به روز و با کیفیت می نمایند به گونه ای که علاقمندان شبکه  به سادگی به این اطلاعات مهم دسترسی داشته باشند.فرصت  ویژه  برای تهیه جدیدترین و به روزترین جزوات و  فیلم  های آموزشی و  نمونه سوالات تستی شبکه شامل ،  Network   ،  +Security  ، CCNA  ، MCSA   با  شماره   ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱   تماس بگیرید.

مثالی از دستور Ipconfig
دستور Ipconfig

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا