محصولات آموزشیآموزش جامع شبکهآموزش جامع نتورک پلاسآموزش جامع ویندوز سرورآموزش عملی شبکهجزوات آموزشی شبکهسوالات استخدامی کارشناس شبکهسوالات تستی شبکهفیلم آموزشی شبکهکارشناس شبکهنمونه سوالات استخدامینمونه سوالات نتورک پلاس

دانلود نمونه سوالات نتورک پلاس سال ۱۴۰۱

بهترین  فرصت برای  دانلود نمونه سوالات نتورک پلاس سال ۱۴۰۱ بیش از ۱۲۰ سوال تستی طبق استاندارد جدید N10-008

یکی از راههای موفقیت برای قبولی در آزمون های استخدامی، آزمونهای فنی و حرفه ای، آزمون های دانشگاهی، آزمون کارشناسان رسمی دادگستری و مصاحبه های شغلی، آشنایی با سوالات و تست های مرتبط با رشته دانشگاهی و شغلی کارشناس شبکه است.

در  رشته های فناوری اطلاعات، نرم افزار و سخت افزار ، یکی از مباحث مهم در آزمونهای استخدامی نتورک پلاس (+CompTIA Network) می باشد که تحت عنوان درس اصول و مبانی شبکه، معمولا مطرح میشه و یک حوزه وسیع در گرایش های رشته کامپیوتر است.بیش از ۱۲۰ سوال تستی به زبان فارسی و به همراه پاسخ طبق استاندارد جدید +CompTIA network برای علاقمندان آماده ارسال می باشد.برای اطلاع از نحوه دریافت در واتساپ  به شماره  ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱  پیام دهید.بخشی از سوالات با فرمت PDF در ادامه  بصورت رایگان قابل دانلود است.

دانلود نمونه سوالات نتورک پلاس سال ۱۴۰۱

دانلود نمونه سوالات نتورک پلاس سال ۱۴۰۱دوره نتورک پلاس (+CompTIA Network) یک دوره ای تخصصی   و کاربردی در حوزه شبکه  است و  شامل مفاهیم  مهم و پایه ای برای  ورود به بازار کار شبکه می باشد. این دوره  پیش نیاز  سایر دوره های شبکه نظیر مایکروسافت و سیسکو است.دیدن این ویدیو کمک می کند تا دلیل یادگیری مهارتهای شبکه را بهتر دریابید.

تست های آموزشی شبکه
نمونه سوالات استخدامی

برای  درک بهتر  مفاهیم و موضاعات مرتبط با شبکه ، بخش زیادی از جلسات کلاس به صورت عملی  و مبتنی بر  ابزار  شبیه سازی  مانند Cisco Packet Tracer برگزار می گردد. برای ثبت نام و بررسی تقویم آموزشی  اینجا کلیک کنید.

گواهی نتورک پلاس
گواهی نتورک پلاس را با نمونه سوالات نتورک پلاس به سادگی دریافت کنید.

مدرک نتورک پلاس (+Network)  ماهیت  vendor-neutral    دارد  که به عمومی بودن این مدرک در حوزه شبکه و وابسته نبودن آن به یک تولید کننده خاص اشاره دارد.  این ویژگی موجب شده است تا شروع بسیار مناسبی برای آموزش دوره های شبکه به شمار رود.

وره آموزشی نتورک پلاس به عنوان دروازه ورود به دنیای شبکه، مناسب افرادی است که علاقه‌مند به مباحث شبکه هستند و تصمیم گرفته‌اند تا آن را به عنوان شغل آینده‌شان انتخاب کنند اما هنوز اطلاع چندانی از مفاهیم شبکه ندارند. افرادی که اصول اولیه و مفاهیم پایه ای شبکه مثل انواع پروتکل‌ها، توپولوژی‌ها، سوییچ‌ها و … را در دوره نتورک پلاس با موفقیت فرا می‌گیرند، می‌توانند نسبت به اخد گواهینامه بین المللی +CompTIA Network ، اقدام نمایند.

نتورک پلاس گواهی نامه ایست که مهارت فرد را به عنوان یک تکنسین در امور شبکه همچون آشنایی با نرم‌افزار و سخت‌افزار شبکه، نصب و راه اندازی شبکه و نگه داری، شناسایی و عیب‌زدایی شبکه مورد سنجش قرار می‌دهد. این آزمون نخست در ۱۹۹۹ ارائه شد و سپس در سال‌های ۲۰۰۲، ۲۰۰۵، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۲ ویرایش‌های به روز آن نیز ارائه شد. از جمله مباحث مورد سنجش در این آزمون می‌توان به سخت‌افزار و نرم‌افزار شبکه، ارتباطات، مدل اُ اِس آی، شبکه LAN و شبکه WAN  اشاره کرد. برای دانلود بخشی از سوالات تستی و فارسی نتورک پلاس به همراه پاسخ   اینجا دانلود نمونه سوالات نتورک پلاس سال ۱۴۰۱  کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا