CompTIA +Networkآموزش شبکه (نتورک پلاس)جزوات آموزشی شبکهسوالات تستی شبکهفیلم آموزشی شبکهنمونه سوالات CCNAنمونه سوالات استخدامینمونه سوالات نتورک پلاس

دوره آنلاین نتورک پلاس استاندارد N10-008

ثبت نام  دوره آنلاین نتورک پلاس استاندارد N10-008

برای ورود در هر رشته و تخصصی ابتدا می بایست با مقدمات مربوط به آن آشنا شوید. برای تبدیل شدن به مندس شبکه ، علاوه بر اینکه  در دانشگاه رشته کامپیوتر  را انتخاب نمایید  می بایست  مهارت های مرتبط با شبکه را بیاموزید.

دوره نتورک پلاس ، اولین قدم برای  ورود به دنیایی شبکه است و در واقع آموزش نتورک پلاس مقدمه ای برای کسب مدارک ارزشمندی خواهد بود که در ادامه مسیر به مجموعه مهارت های IT شما اعتبار می بخشند، بطوریکه می توان به برخی از مزایای  بسیار ملموس اخذ این مدرک مانند افزایش حقوق، کسب توانایی و شایستگی لازم  برای ارتقاء علمی و شغلی اشاره نمود. براساس  برآوردهای انجام شده از منابع معتبر آیتی ، متوسط حقوق و دستمزد متوسط برای  افرادی که گواهی  نتورک پلاس را دریافت می کنند  در خارج از کشور ساعتی  ۳۰ دلار تخمین زده می شود.

برای شرکت در دوره نتورک پلاس که  مقدماتی است  نیازی به پیش نیاز ندارید ولی بهتر است مهارت کار با کامپیوتر و اینترنت را دارا باشید.

آدرس سخت افزاری کارت شبکه
دوره نتورک پلاس

موسسه (Computing Technology Industry Association) CompTIA در زمینه ارائه دوره ها  و  مهارت های فناوری اطلاعات و  شبکه  می باشد فعالیت می کند. مدارک موسسه CompTIA مانند مدارک +A+ ، Network  و  Security+  بیانگر  توانایی دارنده گواهی در حوزه مهارت های اصولی و اولیه  مشاغل IT است.

کارشناس نتورک پلاس
نتورک پلاس

در این دوره با مباحثی نظیر، اصطلاحات رایج شبکه – استانداردهای رایج شبکه، انواع ساختار شبکه، مدل OSI و TCP/IP ،  انواع توپولوژی شبکه ها، آدرس IP  و ساختار آن ، تجهیزات  شبکه و شبکه های بی سیم مطرح می شوند.

مهارت های شبکه
دوره های شبکه

برای شرکت در دوره های آنلاین شبکه و نتورک پلاس با استاندارد جدید  می توانید از طریق شماره  ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱  تماس و بعد از مشاوره رایگان ثبت نام به عمل آورید.تقویم آموزشی  دوره های  شبکه  و سایر مهارت ها را مشاهد نمایید. جلسه اول دوره نتورک پلاس رایگان برگزار می شود تا دانشجویان و علاقمندان با آگاهی کامل و شناخت از نحوه تدریس و شیوه بیان  مربی اقدام به ثبت نام نمایند.هزینه این دوره ۴۵۰۰۰۰ تومان می باشد و  اعضای کلاس به طور آنلاین می توانند اشکالات و سوالات خود را به  استاد مطرح نمایند.

ثبت نام دوره نتورک پلاس
ثبت نام دوره آنلاین نتورک پلاس

بعد از طی دوره نتورک پلاس می توانید در یکی از دو مسیر  زیر ساخت  یعی دوره های Cisco  مانند CCNA  و یا سرویس  یعنی دوره های مایکروسافت مانند ویندوز سرور ۲۰۱۹  حرکت نمایید.دقت کنید برای شرکت در دوره های امنیت  بهتر است  دو دوره  CCNA و ویندوز سرور ۲۰۱۹ و CompTIA Security+  و Linux را طی نمایید  و سپس وارد دنیای حرفه ای امنیت شوید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا