آموزش جامع شبکهآموزش جامع نتورک پلاسآموزش عملی شبکهجزوات آموزشی شبکهسوالات تستی شبکهفیلم آموزشی شبکه

فیلم آموزش جامع فارسی نتورک پلاس + Network طبق جدیدترین استاندارد N10-008

دانلود فیلم آموزش جامع فارسی نتورک پلاس + Network طبق جدیدترین استاندارد N10-008 

دوره نتورک پلاس (+CompTIA Network) یک دوره ای تخصصی   و کاربردی در حوزه شبکه  است و  شامل مفاهیم  مهم و پایه ای برای  ورود به بازار کار شبکه می باشد. این دوره  پیش نیاز  سایر دوره های شبکه نظیر مایکروسافت و سیسکو است.

نتورک پلاس Network+

نتورک پلاسبرای  درک بهتر  مفاهیم و موضاعات مرتبط با شبکه، بخش زیادی ازجلسات کلاس به صورت عملی  و مبتنی بر  ابزار  شبیه سازی  مانند Cisco Packet Tracer برگزار می گردد. برای ثبت نام و بررسی تقویم آموزشی  اینجا کلیک کنید.

+CompTIA Network
دوره +CompTIA Network

مدرک نتورک پلاس (+Network)  ماهیت  vendor-neutral   دارد  که به عمومی بودن این مدرک در حوزه شبکه و وابسته نبودن آن به یک تولید کننده خاص اشاره دارد.  این ویژگی موجب شده است تا شروع بسیار مناسبی برای آموزش دوره های شبکه به شمار رود.

برای  مجموعه بیش از  ۲۰ فیلم آموزشی فارسی مبتنی بر سناریوهای عملی و  تجربه های موفق  با بالاترین کیفیت تهیه شده است.به گونه ای که  همه علاقه مندان شبکه، دانشجویان رشته های کامیپوتر و فناوری اطلاعات و کارشناسان سازمانها  بتوانند بصورت  عملی و کاربردی  با مباحث نتورک پلاس آشنا شوند.

برای آموزش نتورک پلاس از شبیه سازی پکت تریسر و  ابزارهای  مجازی سازی  استفاده شده است تا  نکات عملی و مهم به طور دقیق ارایه گردند.

فیلم آموزش جامع فارسی نتورک پلاس + Network
فیلم آموزش جامع فارسی نتورک پلاس + Network

برای رفاه  علاقمندان شبکه های کامپیوتری، در صورت تمایل گروه واتس اپ ایجاد شده و  برای دانلود  فیلم آموزش جامع فارسی نتورک پلاس + Network  پس از خرید این مجموعه، عضو این گروه خواهید شد تا به سادگی دوره +Network  را بارگیری نمایید.برای  خرید  مجموعه  فیلم آموزش جامع فارسی نتورک پلاس + Network طبق جدیدترین استاندارد N10-008 از طریق  واتساپ  با شماره  ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱  تماس بگیرید.باعث افتخار است که  پیشنهادات خود را برای دوره های آموزشی درخواستی با ما در میان بگذارید.

بخشی از تدریس ها دوره نتورک پلاس را می توانید از طریق وب سایت آپارات با لینک ویدیوهای من (aparat.com)  مشاهده کنید.

نتورک پلاس گواهی نامه ایست که مهارت فرد را به عنوان یک تکنسین در امور شبکه همچون آشنایی با نرم‌افزار و سخت‌افزار شبکه، نصب و راه اندازی شبکه و نگه داری، شناسایی و عیب‌زدایی شبکه مورد سنجش قرار می‌دهد. این آزمون نخست در ۱۹۹۹ ارائه شد و امروزه جدیدترین استاندارد آن  با آزمون n10-008   ارائه شده است. از جمله مباحث مورد سنجش در این آزمون می‌توان به سخت‌افزار و نرم‌افزار شبکه، ارتباطات، مدلOSI ، مدل TCPIP ، استاندارد اترنت، طرح ریزی آدرس IP، شبکه های بی سیم ، شبکه LAN و شبکه WAN  اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا