آموزش شبکهCompTIA +NetworkCompTIA +Securityآموزش عملی شبکهامنیت و هککارشناس شبکهمحصولات آموزشی

تخفیف دوره های آنلاین Network وSecurity در نوروز 1402

تعطیلات ایام نوروز فرصت مناسبی است که سطح معلومات خود را افزایش دهید.این فرصت ویژه فقط تا 29 اسفند معتبر است و برای شرکت در دوره های آنلاین با 25% تخفیف از دست ندهید.این دوره طی مدت 6 روز برگزار خواهد شد و مطالب ضروری در حوزه شبکه و امنیت بطور عملی آموزش داده خواهد شد. برگزاری این دوره های online-network-plus| online-security-plus سبب افزایش مهارت شما در حوزه امنیت شبکه خواهد شد. برای راحتی علاقمندان تخفیف دوره های آنلاین Network و Security در نوروز 1402 صرفا تا 29 اسفند خواهد بود. برای شرکت در دوره با شماره 09365803001 تماس بگیرید.

شبکه های کامپیوتری راهی برای اتصال دستگاه های مختلف به یکدیگر و اشتراک گذاری منابع و اطلاعات هستند. شما می توانید با یادگیری اصول عملی شبکه های کامپیوتری، مهارت های خود را در زمینه های مختلف مانند طراحی، نصب، پشتیبانی و مدیریت شبکه ها افزایش دهید.برخی از فوائد یادگیری اصول عملی شبکه های کامپیوتری عبارتند از:

  • بهبود سطح دانش و تجربه در حوزه فناوری اطلاعات
  • کسب صلاحیت برای شغل های مرتبط با شبکه
  • قابل استفاده بودن در حالات مختلف (محل کار، خانه، آموزش)
  •  
نتورک پلاس Network+
نتورک پلاس

 امنیت اطلاعات و امنیت شبکه به شما کمک می‌کند تا داده‌های خود را در برابر حملات سایبری محافظت کنید. متاسفانه هکرها به روش های مختلف بطور غیر مجاز سعی دارند وارد سرورها، کامپیوترها و گوشی های شده و از اطلاعات سوء استفاده نمایند.پس باید بیاموزیم چگونه با آنها مقابله کنیم.

آسون هک نشو
آسون هک نشو

در دوره های آنلاین امنیت شبکه دیگرشما به سادگی هک نخواهید شد و در برابر حملات سایبری دست بسته نیستید.این دوره مبتنی بر سناریوهای عملی و کاربردی و به زبان ساده برگزار خواهدشد. بنابراین پیشنهاد می کنیم از این فرصت طلایی که بطور آنلاین برگزار خواهدشد استفاده نمایید.

تخفیف دوره های آنلاین Network و Security در نوروز 1402

اگر دانشجوی رشته فنآوری اطلاعات، کامپیوتر سخت افزار، کامپیوتر نرم افزار و حتی سایر رشته های مرتبط  در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هستید پیشنهاد میکنیم در این دوره ترکیبی شبکه و امنیت شبکه شرکت کنید

برای آشنایی با دوره ها لطفا به بخش تقویم آموزشی مراجعه نمایید.شهریه دوره های نتورک پلاس و امنیت در دوره آنلاین نوروزی با 25% تخفیف برگزار خواهند شد. سر فصل دوره ها گزیده ای از مطالب ضروری استاندارد های +CompTIA Network و +CompTIA Security خواهد بود.

آیا می‌خواهید در روزهای تعطیل دانش خود را با یادگیری مهارت های جدید سرگرم کنید؟ پس از دوره های آنلاین ما از دست ندهید!

دوره های آنلاین ما فرصت مناسبی برای افزایش دانش و مهارت های شما در روزهای تعطیل است. با ما همراه باشید و به رشد علمی خود بپردازید!

شما می‌توانید در روزهای تعطیل خود، به جای نشستن در خانه و اتلاف وقت، به چالش های جذاب و آموزنده دوره های آنلاین ما بپیوندید. با ثبت نام در دوره های ما، خود را برای آینده آماده کنید.

یادگیری آنلاین فرصتی است برای رشد حرفه ای. شما می توانید به دانش و مهارت های خود اضافه کنید و با جدیدترین روش ها و فنون آشنا شوید.

دوره های آنلاین آموزشی به شما این امکان را می دهد که در هر زمان و مکان، با سرعت سطح معلومات خود را ارتقاء دهید. هم اکنون تا 29 اسفند فرصت دارید تا از طریق تماس با شماره 09365803001 ثبت نام خود را قطعی کنید.

تخفیف دوره های آنلاین نوروزی Network و Security
تخفیف دوره های آنلاین نوروزی Network و Security

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا