CCNA

معرفی دوره CCNA R&S

ExpertProfessionalAssociate
CCIE Enterprise Infrastructure or Wireless CCNP Enterprise 200-301 CCNA
CCIE Service ProviderCCNP Service Provider
CCIE DatacenterCCNP Datacenter
CCIE SecurityCCNP Security
CCIE CollaborationCCNP Collaboration
سطوح دوره های سیسکو

دوره پیاده سازی و مدیریت راهکارهای سیسکو ، طیف گسترده ای از دانش مقدماتی شبکه برای کلیه مشاغل حوزه های IT را در قالب آموزش ترکیبی مدرس محور، لابراتوارهای آموزشی و شیوه خودآموز(self-study) برای علاقه مندان ارائه می نماید.

CCNA
CCNA

متقاضیان دوره، نحوه نصب، اجرا، پیکربندی، تأیید شبکه های IPv4 و IPv6 ، پیکربندی دیوایس های  شبکه مانند سوئیچ ها، روترها و کنترلرهای شبکه های wireless LAN، مدیریت تجهیزات شبکه و شناسایی تهدیدات مهم امنیتی به همراه آشنایی مقدماتی برنامه نویسی تحت شبکه ، اتوماسیون و شبکه های مبتنی بر نرم افزار(software-defined networking) را فرا می گیرند.

CCNA R&S
دوره CCNA R&S

این دوره، آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون جدید ۲۰۰-۳۰۱ Cisco® Certified Network Associate (CCNA)  برای کسب مدرک CCNA که از تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۰ در دسترس می باشد، محسوب می شود.

بیش از 20 ساعت فیلم آموزشی دوره CCNA فارسی
بیش از ۲۰ ساعت فیلم آموزشی دوره CCNA فارسی

چنانچه دوره‌های سیسکو را در یکی از آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای طی کنید، پس از امتحان پایان دوره که بطور عملی و تئوری برگزار می شود، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مدرک اتمام دورهٔ مذکور را همراه با نمره به شما اعطاء خواهد کرد.

هیچکدام از آموزشگاه های فنی و حرفه ای مجوز صدور گواهی نامه را ندارند و صرفا از طریق آزمون فنی و حرفه ای گواهی پس از قبولی داوطلب صادر خواهد شد. مدرک اخذ شده از فنی و حرفهای مورد تائید سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی است. در انتخاب آموزشگاه دقت نموده و فراموش نکنید که کیفیت آموزش مهم‌ است و میزان تلاش و همت شما در یادگیری و بکارگیری عملی آموخته‌ها کلید اصلی موفقیت است.

آزمون های بین‌المللی در Test Center‌هایی گرفته می‌شود که متأسفانه به علت تحریم کشور عزیزمان هیچ مرکزی در داخل کشور ندارند، پس برای اخذ مدرک بین‌المللی باید از کشور خارج شوید.

مدرک بین‌المللی سیسکو افزون بر اینکه در ایران امتیازی بزرگ جهت یافتن شغل محسوب می‌شود، اعتبار علمی شما را در سرتاسر دنیا تضمین می‌کند!

برای ثبت نام و مشاوره رایگان با شماره ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱  تماس بگیرید و  تقویم آموزشی ۱۴۰۲ را ببینید.

دکمه بازگشت به بالا