CCNA

معرفی دوره CCNA R&S

سطوح دوره های سیسکو
دوره های سیسکو
دوره های سیسکو

دوره پیاده سازی و مدیریت راهکارهای سیسکو ، طیف گسترده ای از دانش مقدماتی شبکه برای کلیه مشاغل حوزه های IT را در قالب آموزش ترکیبی مدرس محور، لابراتوارهای آموزشی و شیوه خودآموز(self-study) برای علاقه مندان ارائه می نماید.

CCNA
CCNA

متقاضیان دوره، نحوه نصب، اجرا، پیکربندی، تأیید شبکه های IPv4 و IPv6 ، پیکربندی دیوایس های  شبکه مانند سوئیچ ها، روترها و کنترلرهای شبکه های wireless LAN، مدیریت تجهیزات شبکه و شناسایی تهدیدات مهم امنیتی به همراه آشنایی مقدماتی برنامه نویسی تحت شبکه ، اتوماسیون و شبکه های مبتنی بر نرم افزار(software-defined networking) را فرا می گیرند.

CCNA R&S
دوره CCNA R&S

این دوره، آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون جدید 200-301 Cisco® Certified Network Associate (CCNA)  برای کسب مدرک CCNA که از تاریخ 24 فوریه 2020 در دسترس می باشد، محسوب می شود.

چنانچه دوره‌های سیسکو را در آموزشگاههای کشور بگذرانید، پس از امتحان پایان دوره، آموزشگاه، مدرک اتمام دورهٔ مذکور را همراه با نمره به شما اعطاء خواهد کرد، برخی مدارک آموزشگاهی معتبر بوده و مورد تائید سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی هستند اما برخی نیز به میزان کافی اعتبار ندارند، پس در انتخاب آموزشگاه مورد نظر دقت نموده و فراموش نکنید که کیفیت آموزش مهم‌تر از اعتبار مدرک و میزان تلاش و همت شما در یادگیری و بکارگیری عملی آموخته‌ها مهم‌تر از هر دوی این موارد است!

امتحان بین‌المللی در Test Center‌هایی گرفته می‌شود که متأسفانه کشور ایران را تحریم نموده و هیچ پایگاهی در داخل کشور ندارند، پس برای اخذ مدرک بین‌المللی باید از کشور خارج شوید.

مدرک بین‌المللی سیسکو افزون بر اینکه در ایران امتیازی بزرگ جهت یافتن شغل محسوب می‌شود، اعتبار علمی شما را در سرتاسر دنیا تضمین می‌کند!

برای ثبت نام و مشاوره رایگان با شماره 09365803001  تماس بگیرید و  تقویم آموزشی 1401 را ببینید.

دکمه بازگشت به بالا