محصولات آموزشیآموزش عملی شبکهجزوات آموزشی شبکهسوالات تستی شبکهفیلم آموزشی شبکهنمونه سوالات استخدامینمونه سوالات نتورک پلاس

دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس

دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس   

شرکت CompTIA  موسسه ای  است که  دوره‌های  فناوری اطلاعات  را برگزار می کند.رایجترین این دوره‌ها، نتورک پلاس، سکیوریتی پلاس، A+، کلاود پلاس و … هستند. در همین راستا  کامپتیا  برای  هر کدام از دوره‌ها، کتاب‌هایی  نیز منتشر می‌کند.

نظر به اینکه  یادگیری و به روز بودن  دوره  نتورک پلاس برای خیلی از علاقمندان  ضروری است، نسخه جدید کتاب مرجع نتورک پلاس CompTIA Network+ N10-008  که در سپتامبر 2021 منتشر شده را بصورت رایگان  برای دانلود قرار داده ایم.

دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس
دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس

دو نسخه N10-007 و N10-008 تفاوت زیادی با هم ندارند و در  نخسه N10-008  سعی شده، مباحث مربوط به مجازی‌سازی، سرویس‌های ابری (Cloud)،اینترنت اشیا یا IoT  نیز مطرح شوند.

+CompTIA Network
دوره +CompTIA Network

ویرایش CompTIA Network+ N10-008

از لینک زیر می‌توانید نسخه Study Guide کتاب CompTIA Network+ N10-008 -کتاب مرجع یادگیری نتورک پلاس را بصورت PDF دانلود کنید.

CompTIA_Network+_Study_Guide_Exam_N10_008_Sybex_2021

دوره نتورک پلاس (+CompTIA Network) یک دوره ای تخصصی   و کاربردی در حوزه شبکه  است و  شامل مفاهیم  مهم و پایه ای برای  ورود به بازار کار شبکه می باشد. این دوره  پیش نیاز  سایر دوره های شبکه نظیر مایکروسافت و سیسکو است.

برای  درک بهتر  مفاهیم و موضاعات مرتبط با شبکه ، بخش زیادی از جلسات کلاس به صورت عملی  و مبتنی بر  ابزار  شبیه سازی  مانند Cisco Packet Tracer برگزار می گردد. برای ثبت نام و بررسی تقویم آموزشی  اینجا کلیک کنید.

جزوه نتورک پلاس، جزوه امنیت، جزوه ویندوز سرور
آموزش Network+
Security+

شرکت در دوره نتورک پلاس مقدمه ای برای کسب مدارک ارزشمندی خواهد بود که در ادامه مسیر به مجموعه مهارت های IT شما اعتبار می بخشند، بطوریکه می توان به برخی از مزایای  اخذ این مدرک مانند کسب توانایی و شایستگی لازم برای ارتقاء علمی و شغلی اشاره نمود.

کارت شبکه
کارت شبکه

کامپتیا به متقاضیان پیشنهاد می‌کند که نخست دوره اِی پلاس (A+) را همراه با ۹ ماه تجربه کار در زمینه شبکه گذرانده و سپس اقدام به شرکت در این آزمون نمایند. البته این امر الزامی نمی‌باشد. دوره نتورک پلاس در واقع یک دوره مقدماتی است برای مهندسی مایکروسافت و مهندسی سیسکو. درواقع، نتورک پلاس را می‌توان به عنوان مقدماتی‌ترین دوره شبکه معرفی کرد.

افرادی که این دوره را با موفقیت سپری کنند می توانند در مشاغلی با عناوین زیر فعالیت نمایند.

  Help Desk Datacenter Support Technician
Network Engineer System Administrator
NOC Technician Cable Technician

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا