محصولات آموزشیآموزش جامع شبکهآموزش جامع نتورک پلاسآموزش عملی شبکهجزوات آموزشی شبکهسوالات تستی شبکهفیلم آموزشی شبکهکتاب آموزش شبکه های کامیپوتریکتاب نتورک پلاسنمونه سوالات استخدامینمونه سوالات نتورک پلاس

دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس

دانلود رایگان مرجع اصلی نتورک پلاس به زبان انگلیسی.

دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس N10-008.

شرکت CompTIA  موسسه ای  است که  استاندارد های دوره‌های فناوری اطلاعات  را تدوین  می کند.رایجترین این دوره‌ها، نتورک پلاس، سکیوریتی پلاس، +A ، کلاود پلاس و … هستند. در همین راستا  کامپتیا  برای  هر کدام از دوره‌ها، کتاب‌هایی  نیز منتشر می‌کند.

نظر به اینکه  یادگیری و به روز بودن  دوره  نتورک پلاس برای خیلی از علاقمندان  ضروری است، نسخه جدید کتاب مرجع نتورک پلاس CompTIA Network+ N10-008  که در سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر شده را بصورت رایگان  برای دانلود قرار داده ایم.

دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس
دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس

دو نسخه N10-007 و N10-008 تفاوت زیادی با هم ندارند و در  نخسه N10-008  سعی شده، مباحث مربوط به مجازی‌سازی، سرویس‌های ابری (Cloud)،اینترنت اشیا یا IoT  نیز مطرح شوند.

+CompTIA Network
دوره +CompTIA Network

ویرایش CompTIA Network+ N10-008

از لینک زیر می‌توانید نسخه انگلیسی Study Guide کتاب CompTIA Network+ N10-008 -کتاب مرجع یادگیری نتورک پلاس را بصورت PDF دانلود کنید.

CompTIA_Network+_Study_Guide_Exam_N10_008_Sybex_2021

دوره نتورک پلاس (+CompTIA Network) یک دوره ای تخصصی   و کاربردی در حوزه شبکه  است و  شامل مفاهیم  مهم و پایه ای برای  ورود به بازار کار شبکه می باشد. این دوره  پیش نیاز  سایر دوره های شبکه نظیر مایکروسافت و سیسکو است.

نظر به اینکه شاید بسیاری از عزیزان به زبان انگلیسی تسلط کافی نداشته باشند بر آن شدم تا ترجمه کتاب فوق را با  مثالهای متعدد و  نمونه سوالات استخدامی به چاپ برسانم. این کتاب بصورت جامع و کامل به زبان فارسی می باشد و مناسب همه علاقمندان و دانشجویان کامپیوتر، فناوری اطلاعات می باشد.  

برای تهیه کتاب با شماره ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱ تماس بگیرید.

جامع ترین و کامل ترین منبع آموزش عملی شبکه های کامپیوتری

کامل ترین مرجع آموزش شبکه های کامپیوتری
کامل ترین و جامع ترین مرجع آموزش شبکه های کامپیوتری

در فیلم کوتاه زیر سرفصل های کتاب فوق را می توانید مشاهده نمایید. این کتاب مرجع کامل و سریع آموزش عملی شبکه های کامپیوتری مبتنی بر جدیدترین استاندارد +CompTIA network  می باشد.

برای  درک بهتر  مفاهیم و موضاعات مرتبط با شبکه ، بخش زیادی از جلسات کلاس به صورت عملی  و مبتنی بر  ابزار  شبیه سازی  مانند Cisco Packet Tracer برگزار می گردد. برای ثبت نام و بررسی تقویم آموزشی  اینجا کلیک کنید.

جزوه نتورک پلاس، جزوه امنیت، جزوه ویندوز سرور
آموزش Network+
Security+

شرکت در دوره نتورک پلاس مقدمه ای برای کسب مدارک ارزشمندی خواهد بود که در ادامه مسیر به مجموعه مهارت های IT شما اعتبار می بخشند، بطوریکه می توان به برخی از مزایای  اخذ این مدرک مانند کسب توانایی و شایستگی لازم برای ارتقاء علمی و شغلی اشاره نمود.

کارت شبکه
کارت شبکه

کامپتیا به متقاضیان پیشنهاد می‌کند که نخست دوره اِی پلاس (A+) را همراه با ۹ ماه تجربه کار در زمینه شبکه گذرانده و سپس اقدام به شرکت در این آزمون نمایند. البته این امر الزامی نمی‌باشد. دوره نتورک پلاس در واقع یک دوره مقدماتی است برای مهندسی مایکروسافت و مهندسی سیسکو. درواقع، نتورک پلاس را می‌توان به عنوان مقدماتی‌ترین دوره شبکه معرفی کرد.

افرادی که این دوره را با موفقیت سپری کنند می توانند در مشاغلی با عناوین زیر فعالیت نمایند.

  Help Desk Datacenter Support Technician
Network Engineer System Administrator
NOC Technician Cable Technician
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا