آموزش شبکه (نتورک پلاس)CompTIA +Networkآموزش CCNAجزوات آموزشی شبکهسوالات تستی شبکهفیلم آموزشی شبکهنمونه سوالات استخدامینمونه سوالات نتورک پلاس

دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس

دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس CompTIA Network+ N10-008  جدیدترین نسخه 

شرکت CompTIA  موسسه ای  است که  دوره‌های  فناوری اطلاعات  را برگزار می کند.رایجترین این دوره‌ها، نتورک پلاس، سکیوریتی پلاس، A+، کلاود پلاس و … هستند. در همین راستا  کامپتیا  برای  هر کدام از دوره‌ها، کتاب‌هایی  نیز منتشر می‌کند.نظر به اینکه  یادگیری و به روز بودن  دوره  نتورک پلاس برای خیلی از علاقمندان  ضروری است، نسخه جدید کتاب مرجع نتورک پلاس CompTIA Network+ N10-008  که در سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر شده را بصورت رایگان  برای دانلود قرار داده ایم.

دانلود رایگان کتاب نتورک پلاس نسخه N10-008
دوره نتورک پلاس نسخه N10-008

دو نسخه N10-007 و N10-008 تفاوت زیادی با هم ندارند و در  نخسه N10-008  سعی شده، مباحث مربوط به مجازی‌سازی، سرویس‌های ابری (Cloud)،اینترنت اشیا یا IoT  نیز مطرح شوند.

+CompTIA Network
دوره +CompTIA Network

از لینک زیر می‌توانید نسخه Study Guide کتاب CompTIA Network+ N10-008 -کتاب مرجع یادگیری نتورک پلاس را بصورت PDF دانلود کنید.

CompTIA_Network+_Study_Guide_Exam_N10_008_Sybex_2021

دوره نتورک پلاس (+CompTIA Network) یک دوره ای تخصصی   و کاربردی در حوزه شبکه  است و  شامل مفاهیم  مهم و پایه ای برای  ورود به بازار کار شبکه می باشد. این دوره  پیش نیاز  سایر دوره های شبکه نظیر مایکروسافت و سیسکو است.برای  درک بهتر  مفاهیم و موضاعات مرتبط با شبکه ، بخش زیادی از جلسات کلاس به صورت عملی  و مبتنی بر  ابزار  شبیه سازی  مانند Cisco Packet Tracer برگزار می گردد. برای ثبت نام و بررسی تقویم آموزشی  اینجا کلیک کنید.

جزوه نتورک پلاس، جزوه امنیت، جزوه ویندوز سرور
آموزش Network+
Security+

شرکت در دوره نتورک پلاس مقدمه ای برای کسب مدارک ارزشمندی خواهد بود که در ادامه مسیر به مجموعه مهارت های IT شما اعتبار می بخشند، بطوریکه می توان به برخی از مزایای  اخذ این مدرک مانند کسب توانایی و شایستگی لازم برای ارتقاء علمی و شغلی اشاره نمود.

کارت شبکه
کارت شبکه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا