محصولات آموزشیCCNAسوالات استخدامی کارشناس شبکهسوالات تستی شبکهکارشناس شبکهنمونه سوالات CCNAنمونه سوالات استخدامی

دانلود نمونه سوالات CCNA سال ۱۴۰۱

دانلود نمونه سوالات CCNA سال 1401

ضرورت مطالعه نمونه سوالات CCNA قبل از آزمون های استخدامی

گواهینامه ای CCNA مهارت ها و دانش، دریافت کننده آن را در زمینه شبکه تایید می کند. این گواهی توسط سیسکو، به عنوان بزرگترین و فنی ترین، شرکت تولید کننده سخت افزار و نرم افزار شبکه، صادر می گردد. گواهی نامه CCNA موضوعاتی مانند اصول و مبانی شبکه، پروتکل IP، امنیت،سوئیچینگ و مسیر یابی را پوشش می دهد. این دومین سطح از فرآیند صدور گواهینامه شغلی پنج سطحی سیسکو است. دارنده این گواهی می تواند در پُست های شغلی مانند، Help desk technician و Network administrator مشغول به کار شود.

آزمون Cisco Certified Network Associate v1.0 (CCNA 200-301) یک امتحان ۱۲۰ دقیقه ای و تستی است. این آزمون دانش و مهارت های داوطلب مربوط به مبانی شبکه، دسترسی به شبکه، اتصال IP، خدمات IP، اصول امنیتی، و اتوماسیون و قابلیت برنامه ریزی را آزمایش می کند. دوره، پیاده سازی و مدیریت راه حل های سیسکو (CCNA)، به داوطلبان کمک می کند تا برای این آزمون آماده شوند.

دوره آموزشی پیاده سازی و مدیریت راه حل های سیسکو (CCNA) طیف گسترده ای از دانش اساسی را برای تمام مشاغل فناوری اطلاعات ارائه می دهد. از طریق سناریوهای عملی و شبیه سازی، نحوه نصب، کارکرد، پیکربندی و تأیید شبکه‌های اولیه IPv4 و IPv6 را مطرح می کند. این دوره شامل پیکربندی تجهیزات زیر ساخت شبکه مانند سوئیچ ها، روترها و نقاط دسترسی بی سیم می باشد.

این دوره به شما کمک می کند تا برای شرکت در آزمون ۲۰۰-۳۰۱ Cisco® Certified Network Associate (CCNA®) آماده شوید. با قبولی در این یک آزمون، گواهینامه CCNA را دریافت می کنید.

سیسکو آزمون 301-200
دوره سیسکو آزمون ۳۰۱-۲۰۰

یکی از راههای موفقیت برای قبولی در آزمون های استخدامی، آزمونهای فنی و حرفه ای، آزمون های دانشگاهی، آزمون کارشناسان رسمی دادگستری و مصاحبه های شغلی، آشنایی با سوالات و تست های مرتبط با رشته دانشگاهی و شغلی کارشناس شبکه است.در ادامه برخی از نمونه سوالات استخدامی رشته کامپیوتر  لیست شده اند.در همین راستا می توانید بهترین و جدیدترین نمونه سوالات  امنیت شبکه، نتورک پلاس و مایکروسافت را  از طریق ما تهیه بفرمایید.

CCNA R&S
دوره CCNA R&S
ردیفعنوان نمونه سوالاتتعداد
۱امنیت اطلاعات و داده ها ۳۰۰
۲نتورک پلاس – شبکه ۲۸۵
۳مسیر یابی و سوئیچینگ سیسکو (CCNA)110
4ویندوز سرور ۲۰۱۶ (MCSA 2016)150
آماده سازی برای آزمون های استخدامی کارشناس کامپیوتر، کارشناس شبکه، کارشناس فناوری اطلاعات و کارشناس امنیت
دانلود نمونه سوالات CCNA سال 1401

در  رشته های فناوری اطلاعات، نرم افزار و سخت افزار ، یکی از مباحث مهم  شبکه  پیکربندی تجهیزات ارتباطی  مانند  روتر و سوییچ می باشد که تحت عنوان دوره ccna معمولا مطرح می گردد و یک  مهارت اساسی در گرایش های رشته کامپیوتر است.

دانلود نمونه سوالات CCNA سال 1401
دانلود نمونه سوالات CCNA سال ۱۴۰۱ برای آزمون های استخدامی

اگر دانشجوی رشته فن آوری اطلاعات (IT)، کامپیوتر سخت افزار، کامپیوتر نرم افزار و حتی سایر رشته های مرتبط  در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هستید پیشنهاد میکنیم مجموعه جدید سوالات  را  تهیه نمایید.تست ها و  سوالات، پس از مطالعه و بررسی مراجع معتبر  مانند Cisco و برخی از سوالات پُر تکرار آزمونهای مختلف مانند، فنی حرفه ای، کنکور دانشگاه ها و استخدامی طراحی شده اند.

بخشی از نمونه سوالات CCNA.

نمونه سوالات استخدامی CCNA

مدل سه لایه ای سیسکو
مدل سه لایه ای سیسکو

دانلود ۱۱۰ سوال تستی پُر تکرار CCNA در سال ۱۴۰۱

برای تهیه کامل مجموعه سوالات تستی  CCNA (از مجموعه دوره های سیسکو)  با حدود ۱۱۰  سوال تستی به همراه پاسخ  با  ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱ تماس بگیرید. همچنین، سایر محصولات آموزشی، مانند نمونه سوالات دوره نتورک پلاس، جزوه  و فیلم آموزشی نتورک پلاس، مرجع کامل ویندوز سرور  ۲۰۱۹، آموزش جامع MCSA 2016 ، جزوه آموزشی  دوره CCNA و جزوه امنیت شبکه آماده ارایه به علاقمندان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا