آموزش شبکهآموزش جامع شبکهآموزش عملی شبکهامنیت و هککتاب آموزش امنیت اطلاعاتکتاب آموزش امنیت شبکهکتاب آموزش شبکه های کامیپوتریکتاب نتورک پلاسویندوز سرور 2019

معرفی Microsoft 365 Copilot

معرفی Microsoft 365 Copilot ابزار هوشمند مایکروسافت در آفیس

در ماه مارس سال ۲۰۲۳، Microsoft 365 Copilot توسط مایکروسافت معرفی گردید— این ابزار کمکی با قابلیت هوش مصنوعی به انجام ساده تر کارهای روزانه کارمندان کمک می کند.قابلیت‌های جدیدی که Copilot ارائه می کند سبب افزایش خلاقیت وافزایش بهره‌وری است.

تحقیقات جدید از شاخص روند کار ۲۰۲۳ امروز نشان می دهد که بسیاری از کارمندان آماده هستند تا از ویژیگی هوش مصنوعی را در کارهای روزمره استفاده نمایند. می دانیم، سرعت و حجم کار در حال تشدید است، و شاهد افزایش فشار درخواست ها جهت مدیریت داده ها هستیم بنابراین این خوش‌بینی وجود دارد که با Microsoft 365 Copilot از این فشارها کاسته شود.

معرفی Microsoft 365 Copilot ادغام با هوش مصنوعی

“پیلوت کردن با مایکروسافت بواسطه هوش مصنوعی پیشگامانه و هیجان انگیز است، و پیشرفت هایی مانند این می تواند آینده نحوه انجام کار را تغییر دهد. البته Copilot هنوز در اوایل چرخه توسعه خود است.

استفاده از Microsoft 365 Copilot در Whiteboard

Copilot در Whiteboard جلسات و طوفان فکری تیم های مایکروسافت را خلاقانه تر و موثرتر می کند. با استفاده از زبان طبیعی، می‌توانید از Copilot بخواهید ایده‌هایی ایجاد کند، ایده‌ها را در مضامین سازماندهی کند، طرح‌هایی ایجاد کند که ایده‌ها را زنده کند و محتوای تخته سفید را خلاصه کند.

معرفی Microsoft 365 Copilot

با درخواست از Copilot در Whiteboard برای ایده‌هایی درباره موضوعات خاص، جلسات خلاقانه‌تر و کارآمدتری برگزار کنید. و با قدرت Microsoft Designer، Copilot در Whiteboard می‌تواند ایده‌های شما را به تصاویر اصلی تبدیل کند که متن شما را تکمیل و بهبود می‌بخشد. همچنین دریافت بازخورد از همکاران، خلاصه کردن کار خود و استفاده از مؤلفه‌های حلقه مایکروسافت برای به اشتراک گذاشتن آنچه ایجاد کرده‌اید، آسان است و همکاری خود را به سطح بعدی می‌رساند.

معرفی Microsoft 365 Copilot در Whiteboard
معرفی Microsoft 365 Copilot در Whiteboard

استفاده از Microsoft 365 Copilot در PowerPoint

در این قابلیت ادغام مولد تصویر OpenAI، DALL-E، در پاورپوینت انجام شده است. فقط با استفاده از کلمات، از Copilot بخواهید تصاویر سفارشی باورنکردنی ایجاد کند تا به ارائه ها جان ببخشد. به عنوان مثال، می‌توانید از Copilot بخواهید «یک تصویر سیاه و سفید از یک تابلوی اعلانات با یادداشت‌های چسبناک و کارت پستال به سبک عکاسی هنری ایجاد کند» و ببینید که آن تصویر به سرعت در پاورپوینت ظاهر می‌شود.

معرفی Microsoft 365 Copilot  ادغام با پاورپوینت
معرفی Microsoft 365 Copilot ادغام با پاورپوینت

برای تسلط بر امکانات جدید مایکروسافت و فناوری اطلاعات می بایست با پیش نیازهای ان آشنا شوید. دوره نتورک پلاس اولین و مهمترین پیش نیاز مهارت های شبکه است. برای راحتی علاقمندان فیلم های دوره نتورک پلاس به زبان فارسی و با کیفیت عالی آماده شده است تا علاقمندان از زمان خود بهترین استفاده را ببرند.نمونه هایی از آموزش های اینجانب برای دوره +Network (نتورک پلاس) در آپارات به رایگان قرار گرفته است که می توانید از طریق لینک ویدیوهای من (aparat.com) در دسترس هستند.

برای شرکت در دوره های آنلاین نیز می توانید پس از مشاهده تقویم آموزشی دوره های شبکه از طریق لینک تقویم آموزشی ۱۴۰۲ اقدام نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا