آموزش شبکهCCNACompTIA +Networkآموزش عملی شبکهجامع ترین نمونه سوالات استخدامیجزوات آموزشی شبکهدانلود جزوه و نمونه سوالسوالات استخدامی کارشناس شبکهکارشناس شبکهکامل ترین نمونه سوالات استخدامینمونه سوالات CCNA

دانلود نمونه سوال عملی CCNA

دانلود رایگان دو سری نمونه سوالات عملی دوره سیسکو.

دوره پیاده سازی و مدیریت راهکارهای سیسکو ، طیف گسترده ای از دانش مقدماتی شبکه برای کلیه مشاغل حوزه های IT را در قالب آموزش ترکیبی مدرس محور، لابراتوارهای آموزشی و شیوه خودآموز(self-study) برای علاقه مندان ارائه می نماید.

<دانلود رایگان نمونه سوال عملی CCNA>

متقاضیان دوره، نحوه نصب، اجرا، پیکربندی، تأیید شبکه های IPv4 و IPv6 ، پیکربندی دیوایس های  شبکه مانند سوئیچ ها، روترها و کنترلرهای شبکه های wireless LAN، مدیریت تجهیزات شبکه و شناسایی تهدیدات مهم امنیتی به همراه آشنایی مقدماتی برنامه نویسی تحت شبکه ، اتوماسیون و شبکه های مبتنی بر نرم افزار(software-defined networking) را فرا می گیرند.

دانلود رایگان نمونه سوال عملی CCNA
دانلود رایگان نمونه سوال عملی CCNA

این دوره، آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون جدید ۲۰۰-۳۰۱ Cisco® Certified Network Associate (CCNA)  برای کسب مدرک CCNA که از تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۰ در دسترس می باشد، محسوب می شود.

نمونه سوالات استخدامی
نمونه سوالات استخدامی

طبق نظرسنجی رابرت هاف از بیش از ۳۰۰۰ مدیر ارشد، Cisco Certified Network Associate (CCNA) یکی از ۱۵ گواهینامه برتر فناوری است که کارفرمایان به دنبال آن هستند. قبلاً CCNA به عنوان پیش نیاز دو گواهینامه سیسکو دیگر نیز خدمت می کرد: Cisco Certified Network Professional (CCNP) و Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE). با این حال، دیگر مورد نیاز نیست.

بیش از بیست ساعت فیلم آموزشی دوره CCNA

Cisco Certified Network Associate (CCNA) مشهورترین گواهینامه فنی سیسکو است که توسط متخصصان شبکه های اولیه ارائه شده است. سیسکو یکی از بزرگترین شرکتهای جهان در زمینه شبکه های فناوری اطلاعات است و گواهینامه CCNA اولین و بهترین گام برای یادگیری اصول شبکه است.

بیش از 20 ساعت فیلم آموزشی دوره CCNA فارسی
بیش از ۲۰ ساعت فیلم آموزشی دوره CCNA فارسی

به گفته بسیاری از مدیران و مدیرانی که در زمینه شبکه‌های فناوری اطلاعات کار می‌کنند، «داشتن گواهینامه سیسکو CCNA نشان می‌دهد که مهندس استعداد یادگیری را دارد». دوره CCNA شامل هر دو اطلاعات اساسی به همراه پیکربندی های خاص سیسکو در موضوعات مسیر یابی و سوئیچینگ است. از آنجایی که سیسکو بزرگترین شرکت در زمینه تولید تجهیزات شبکه است، دانستن نحوه پیکربندی و عیب یابی روترها و سوئیچ های سیسکو بسیار مهم است. پس از دریافت گواهی CCNA، دانش اولیه برای پیکربندی و عیب یابی دستگاه های سیسکو را خواهید داشت.

<تعداد ۱۱۰ تست فارسی دوره CCNA در واتساپ / تلگرام به ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱ پیام دهید>

چنانچه دوره‌های سیسکو را در یکی از آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای طی کنید، پس از امتحان پایان دوره که بطور عملی و تئوری برگزار می شود، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مدرک اتمام دورهٔ مذکور را همراه با نمره به شما اعطاء خواهد کرد.

برای تهیه جزوه کامل CCNA هم اکنون در واتساپ / تلگرام به ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱ پیام دهید

هیچکدام از آموزشگاه های فنی و حرفه ای مجوز صدور گواهی نامه را ندارند و صرفا از طریق آزمون فنی و حرفه ای گواهی پس از قبولی داوطلب صادر خواهد شد. مدرک اخذ شده از فنی و حرفهای مورد تائید سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی است. در انتخاب آموزشگاه دقت نموده و فراموش نکنید که کیفیت آموزش مهم‌ است و میزان تلاش و همت شما در یادگیری و بکارگیری عملی آموخته‌ها کلید اصلی موفقیت است.

آزمون های بین‌المللی در Test Center‌هایی گرفته می‌شود که متأسفانه به علت تحریم کشور عزیزمان هیچ مرکزی در داخل کشور ندارند، پس برای اخذ مدرک بین‌المللی باید از کشور خارج شوید.

برای ثبت نام در دوره های آنلاین و مشاوره رایگان با شماره ۰۹۳۶۵۸۰۳۰۰۱  تماس بگیرید.

برای مشاهده دوره های آنلاین به تقویم آموزشی مراجعه نمایید.

چگونه برای آزمون گواهینامه سیسکو CCNA آماده شویم؟

آزمون بین المللی گواهینامه CCNA یک امتحان ۱۲۰ دقیقه ای است که مهارت های شما را در برابر موضوعات زیر آزمایش می کند. اینها به عنوان دستورالعمل های اساسی برای اطلاعاتی هستند که به احتمال زیاد در امتحان گنجانده می شوند. سایر موضوعات مرتبط نیز ممکن است در امتحان ظاهر شوند، اما موارد زیر برخی از اصول اولیه است.سر فصل های اصلی آن عبارتند از :

  1. Network Fundamentals
  2. Network Access
  3. IP Connectivity
  4. IP Services
  5. Security Fundamentals
  6. Automation and Programmability


در حالی که می توانید آموزش در کلاس را در نظر بگیرید، دوره های آنلاین مقرون به صرفه ترین، محبوب ترین و موثرترین راه برای آماده شدن برای CCNA هستند. آموزشگاه پگاه نو آمادگی برگزاری دوره های آنلاین و حضوری را برای علاقمندان و شرکت های دولتی و خصوصی را دارد. مدت دوره CCNA طبق استاندارد ۶۰ ساعت است که توسط ابزار های شبیه سازی مانند Packet tracer و GNS3 برگزار می شود.

به طور کلی بر اساس نحوه برگزاری حداقل دو تا چهار ماه طول می کشد تا برای آزمون گواهینامه CCNA آماده شوید. پس از پایان دوره برای آزمون فنی و حرفه ای CCNAمعرفی می شود. امتحان فنی حرفه ای بطور ابتدا تستی و سپس عملی برگزار می شود. بهتر است قبل از دوره CCNA دوره نتورک پلاس را طی کرده باشید. کتاب آموزش عملی شبکه های کامپیوتری مبتنی بر جدیدترین استاندارد CompTIA آماده ارسال پستی است.

کتاب آموزش جامع نتورک پلاس

اگرچه هیچ الزامات رسمی برای شرکت در آزمون CCNA – یا دوره های تحصیلی الزامی وجود ندارد – اکثر شرکت کنندگان در این آزمون یک سال یا بیشتر تجربه با محصولات سیسکو و درک اولیه از شبکه و آدرس های IP دارند. بسیاری یک دوره آمادگی را نیز توصیه می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا