آموزش شبکه+CompTIA ACompTIA +NetworkCompTIA +Securityآموزش جامع شبکهکتاب آموزش شبکه های کامیپوتریکتاب نتورک پلاس

دانلود رایگان کتاب CompTIA IT Fundamentals

معرفی کتاب CompTIA IT Fundamentals

دوره CompTIA IT Fundamentals (ITF+) مقدمه‌ای بر دانش و مهارت‌های پایه فناوری اطلاعات است که به شما کمک می‌کند تعیین کنید که آیا آنچه را که برای کار در فناوری اطلاعات لازم است دارید یا خیر.

چه کسانی از گدراندن دوره +CompTIA ITF سود می برند؟

دانش‌آموزان و تغییر دهندگان شغلی که شغل خود را در فناوری اطلاعات در نظر می‌گیرند.
متخصصانی که در زمینه هایی کار می کنند که نیاز به درک گسترده ای از IT دارند.
کارکنان بازاریابی، فروش و عملیات که می خواهند عملکرد شغلی خود را بهبود بخشند، مهارت های فناوری را افزایش دهند و کمتر به پشتیبانی فناوری اطلاعات متکی باشند.

چرا گذراندن دوره +CompTIA ITF به نفع شماست؟

زیرا، پس از دوره، شایستگی‌های فنی پایه و مهارت‌های اساسی مانند راه‌اندازی کامپیوتر، تجهیزات جانبی و شبکه را به دست خواهید آورید.

زیرا، پیش بینی شده است مشاغل فناوری اطلاعات تقریباً دو برابر نرخ رشد تخمینی ملی، رشد خواهند کرد. همچنین پیش بینی می شود مشاغل فنی حوزه فناوری اطلاعات از سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۳۳ یکی از مشاغلی با سریع ترین رشد باشند.

تقریباً سه چهارم کارفرمایان در سراسر جهان، فناوری اطلاعات و حوزه IT ، را به عنوان عامل اصلی در دستیابی به اهداف تجاری ارزیابی می کنند.

مسیر شغلی CompTIA
نقشه راه یا مسیر شغلی CompTIA

دانلود رایگان کتاب CompTIA IT Fundamentals

در این پُست دانلود رایگان کتاب CompTIA IT Fundamentals جدیدترین نگارش آزمون کُد FC0-U61 برای علاقمندان فراهم شده است. بعد از دانلود PDF رایگان کتاب CompTIA IT Fundamentals، پسوند فایل را PDF نمایید.

آموزشگاه پگاه نو، با بیش از ۲۸ سال سابقه آموزشی در خوزه فناوری اطلاعات، به عنوان پیشرو در صنعت در ارائه آموزش دوره های دارای گواهی CompTIA شناخته شده است.مربیان ما یک سبک آموزشی منحصر به فرد را برای کمک به متخصصان IT مشتاق برای تسلط بر هنر مدیریت موفق و ایمن سازی زیرساخت های بزرگ فناوری اطلاعات ایجاد کرده اند.

کارشناسان بسیار با تجربه CompTIA ما در این صنعت به رسمیت شناخته شده اند که دارای بالاترین مهارت های فنی توسط کارفرمایان هستند. ما موفق شده ایم بیش از چند صد نفر از دانشجویان رشته های فناوری اطلاعات، کامپیوتر و علاقمندان را در حوزه مبانی فناوری اطلاعات، نتورک پلاس(network plus) ، کارشناس امنیت(Security plus) ، مدیر سرویس دهنده های ویندوز سرور(Windows server administration) ، کارشناس تجهیزات سیسکو(CCNA)، آموزش دهیم. که امروزه اغلب در بازار کار فناوری اطلاعات استخدام شده اند مناسب ترین حقوق را در صنعت فناوری اطلاعات دریافت می کنند.

برخی از علاقمندان که با مفاهیم پایه فناوری اطلاعات آشنا هستند می توانند دوره نتورک پلاس را شروع نمایند.فیلم آموزشی دوره نتورک پلاس به زبان فارسی و با کیفیت عالی آماده شده است تا علاقمندان از زمان خود بهترین استفاده را ببرند.نمونه هایی از آموزش های اینجانب برای دوره +Network (نتورک پلاس) در آپارات به رایگان قرار گرفته است که می توانید از طریق لینک ویدیوهای من (aparat.com) در دسترس هستند.

کتاب آموزش جامع نتورک پلاس

برای شرکت در دوره های آنلاین نیز می توانید پس از مشاهده تقویم آموزشی دوره های شبکه از طریق لینک تقویم آموزشی ۱۴۰۲ اقدام نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا